Перейти до основного вмісту

Фонтан-сіті... або - чия яма?

Влітку 2007 року жителі Черкас дізналися по те, що за Драматичним Театром буде йти будівництво нового торгового центру, під назвою "Фонтан-сіті". Міська рада подала початок будівництва так:Уже тиждень жителі Черкас знайомляться із проектом торгівельно-культурного комплексу, будівництво якого заплановане на вулиці Гоголя відразу за Черкаським драмтеатром. Даний проект розміщено на щиті, який замовники встановили на місці спорудження майбутнього комплексу. Замовником цього будівництва є приватне підприємство «Бізнес-гранд», яке на вимогу міського голови Черкас Сергія Одарича враховує думку черкасців щодо майбутнього будівництва. За словами генерального директора ПП «Бізнес-гранд» Олега Холодного, кур’єрська служба «Ринок» до сьогодні опитала вже близько 700 черкасців прямо біля встановленого щита із зображенням проекту будівництва. Із 700 опитаних лише 50 осіб висловилися проти будівництва.

У свою чергу помічники міського голови хотіли детальніше дізнатися про причини невдоволення будівництвом. Як виявилося, більшість із невдоволених були недостатньо поінформовані про те, що замовник зобов’язується зберегти фонтан, не лише залишити наявні зелені насадження, а й досадити нові, та впорядкувати зону відпочинку. Після конкретизації цілей, які ставить ПП «Бізнес-гранд», ще 37 черкасців підтримали будівництво торгівельно-культурного комплексу. Олег Холодний повідомив, що прогнозна вартість даного будівництва становитиме $ 17-20 млн. Спорудження торгівельно-культурного комплексу займе 1,5-2 роки. Загальна його площа – 24 тис. м2 , а під будівництво відведено 5 тис. м2. Комплекс забезпечить черкасців 500 робочими місцями.
Уже зараз замовники майбутнього будівництва мають переймати досвід ПП «Бізнес-гранд» щодо інформування населення про свої плани. Відтепер дозвіл на будівництво підприємство отримає лише після того, як жителі міста його схвалять.
Джерело
Як населення міста зустріло це будівництво насправді можна почитати за даним посиланням . Все було б чудово... але пройшло 4 роки від початку будівництва, а справа далі котловану так і не зайшла....

А тепер жителів міста чекає новий сюрпрайз: за деякою інформацією, отриманою з різних джерел, проти замовника даного будівництва - ПП "Бізнес-Гранд" - порушено справу про банкрутство. Виникає питання - кому залишиться яма в центрі міста в спадок?

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Як я платив комунальні через Інтернет, або: Коли в Україні будуть нормальні онлайн-сервіси????

В минулому місяці вирішив я, що платити через пошти і банки - банально .. та й часу особливо в мене немає на це, а дружині ліняво тягнути дитину з собою на пошту. Хоч і недалеко вона від нас, але погода до цього не сподвигала. Тут почув я краєм вуха про чарівні термінали від Приватбанку де можна сплатити без черг і комісій. Зрадів я цьому, та радість моя була передчасною - цих терміналів в Черкасах як кіт наплакав, та й шукати їх потрібно. А трішки пізніше ще й виявилося, що платити без комісії там можна лише готівкою та й не за всі послуги... Враховуючи, що картка Приватбанку в мене є, то такий розклад мене дуже засмутив... І довелося б мені платити за комунальні послуги як всім, але згадав я про таку послугу від Приватбанку, як Приват24. Ось тут і почалося найцікавіше...
Так як ради експериментів, я вже робив декілька платежів до цього, то особливої складності в мене це не викликало. Навіть більше, якщо ви вперше користуєтеся даним сервісом для оплати комунальних послуг, то особлив…

Інтернет-банкінг: Платінум Клік

Давненько я не брала в руки шашек Маша  "Маша и меведь"
Давно не писав в блозі, а тут вирішив відродити його. Про що він буде далі я ще не знаю. Поки що напишу про те, що мене завжди цікавить в тій чи іншій мірі - про інтернет-банкінг. В Україні він не надто сильно розвинений, навіть банки першої десятки його надають в обмежених виглядах. Багатофункціональних моделей дуже мало. Трішки раніше (десь 1,5 роки тому) я писав про банкінг від Приватбанк - "Приват24", та від Альфа-банк - "My Alfa-Bank". Сьогодні розповів про "Платинум Клік" від Платинум банк. Також повернуся до порівняння всіх трьох банкінгів, оскільки за ці 1,5 роки відбулися зміни у функціоналі банкінгу та продуктах банків.

Інтернет-банкінг: Приват24 vs My Alfa-Bank

Доброго дня

Як і обіцяв проводжу порівняння 2-х і-банкінгів від 2-х провідних банків ). Але порівняно буде не лише сам банкінг, а й деякі інші дистанційні послуги: такі як поповнення рахунків/карток

Чому саме Банкінги від Приватбанку та Альфа-банку? Тому, що в мене відкриті рахунки саме в цих банках. Окрім того на даний момент Приват24 являється лідером в сфері банкінгу, а My Alfa-Bank тут являється молодим гравцем.

Значить почнемо )