Перейти до основного вмісту

[cinema] Паддінґтон / Пригоди Паддінгтона / Paddington (2014)

Жанр: комедія, сімейний 
Країна: Великобританія, Франція 

 

Кінокомпанія: StudioCanal, Anton Capital Entertainment (ACE), TF1 Films Production 
Режисер: Пол Кінґ 
Актори: Бен Вішоу, Г‘ю Бонневіл, Ніколь Кідмен, Саллі Гокінс, Пітер Капальді, Джулі Волтерс та інші. 

Сюжет:
Події фільму «Паддінґтон» починаються з того, що в Англію, на Паддінґтонський вокзал Лондона прибуває з далеких перуанських лісів ведмежа. Дружня родина Браунів вирішують взяти маленького та охайного ведмедика собі й називають його на честь залізничної станції Паддінґтоном. Такі справи обіцяють нашому герою безхмарне існування на довгі роки, та все йде шкереберть. Зла таксидермістка надумала зробити з ведмежати опудало для музею...

Тривалість: 01:35:12 

Коли цей фільм йшов в кінотеатрах я його проігнорував. Мені не дуже сподобався трейлер і я подумав, що то якась дурня. Як я помилився.

Коли сіли з донею дивитися фільм вона його спочатку дивилася лиш краєм ока "мучаючи" кота паралельно, але вже за кілька хвилин фільму її було неможливо відірвати від екрану. Адже вже саме ведмежа викликає певне співчуття з самого початку фільму, а коли він потрапляє до Лондону і його пригоди починають набирати обертів все стає ще більш захопливим. Каюся, сам дивився цей фільм так само як і доня.

Доброта - саме це є головною ідеєю фільму, яку автори хотіли донести своїм маленьким глядачам. Доброта і увага до тих людей, які оточують тебе. В той же час фільм несе і дорослим спогади свого дитинства. Шкода, що мультиплікаційний серіал про це ведмежа не озвучувався українською. А от наявність книг про нього порадували. Вже подумую про те, щоб купити доні якусь з книг про його пригоди, адже враховуючи ціну всі купити буде трішки складно.

Але треба повертатися до фільму. Отже не дивлячись на його дитячість та деяку наївність він вартий витраченого часу. Переглядати можна як родиною, так і просто дорослим, які хочуть хоч на годинку повернутися в дитинство. Особливо тим, хто пам’ятає як звучали документальні передачі та фільми в нашому дитинстві. Адже фільм починається з такої от вставки в документальному стилі і озвученої в тому ж самому стилі... ех.. старі добрі часи ).

А ще, після перегляду фільму доня вирішила приготувати варення, яке їв Паддінґтон (апельсинове). Ледве її відмовив від цього ).

Великобританія і Франція, об'єднавшись, змогли дати світу чудову історію, яка варта уваги різних верств населення та людей різного віку. Без якихось там жартиків нижче пояса (як в Теді), а чудовий сімейний фільм. Взагалі європейське кіно, не дивлячись на те, що в нас воно представлено доволі слабко, викликає в більшості своїй повагу і захоплення.

Озвучення фільму було також на висоті. Ніколи б не подумав, що Зеленський так добре може говорити українською, лише певний акцент трішки засмучував. Хоча для фільму він підійшов ідеально, адже ведмедик не англієць і не міг говорити чистою англійською.

Якщо ви ЩЕ не проглянули його - він є на Толоці, а якщо ви прихильник ліцензійності, то на Megogo.net він доступний українською за 39грн або 69 грн. Тому вибирайте свій спосіб і насолодіться переглядом цього милого і доброго, місцями наївного фільму. 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Як я платив комунальні через Інтернет, або: Коли в Україні будуть нормальні онлайн-сервіси????

В минулому місяці вирішив я, що платити через пошти і банки - банально .. та й часу особливо в мене немає на це, а дружині ліняво тягнути дитину з собою на пошту. Хоч і недалеко вона від нас, але погода до цього не сподвигала. Тут почув я краєм вуха про чарівні термінали від Приватбанку де можна сплатити без черг і комісій. Зрадів я цьому, та радість моя була передчасною - цих терміналів в Черкасах як кіт наплакав, та й шукати їх потрібно. А трішки пізніше ще й виявилося, що платити без комісії там можна лише готівкою та й не за всі послуги... Враховуючи, що картка Приватбанку в мене є, то такий розклад мене дуже засмутив... І довелося б мені платити за комунальні послуги як всім, але згадав я про таку послугу від Приватбанку, як Приват24. Ось тут і почалося найцікавіше...
Так як ради експериментів, я вже робив декілька платежів до цього, то особливої складності в мене це не викликало. Навіть більше, якщо ви вперше користуєтеся даним сервісом для оплати комунальних послуг, то особлив…

Інтернет-банкінг: Платінум Клік

Давненько я не брала в руки шашек Маша  "Маша и меведь"
Давно не писав в блозі, а тут вирішив відродити його. Про що він буде далі я ще не знаю. Поки що напишу про те, що мене завжди цікавить в тій чи іншій мірі - про інтернет-банкінг. В Україні він не надто сильно розвинений, навіть банки першої десятки його надають в обмежених виглядах. Багатофункціональних моделей дуже мало. Трішки раніше (десь 1,5 роки тому) я писав про банкінг від Приватбанк - "Приват24", та від Альфа-банк - "My Alfa-Bank". Сьогодні розповів про "Платинум Клік" від Платинум банк. Також повернуся до порівняння всіх трьох банкінгів, оскільки за ці 1,5 роки відбулися зміни у функціоналі банкінгу та продуктах банків.

Інтернет-банкінг: Приват24 vs My Alfa-Bank

Доброго дня

Як і обіцяв проводжу порівняння 2-х і-банкінгів від 2-х провідних банків ). Але порівняно буде не лише сам банкінг, а й деякі інші дистанційні послуги: такі як поповнення рахунків/карток

Чому саме Банкінги від Приватбанку та Альфа-банку? Тому, що в мене відкриті рахунки саме в цих банках. Окрім того на даний момент Приват24 являється лідером в сфері банкінгу, а My Alfa-Bank тут являється молодим гравцем.

Значить почнемо )