Перейти до основного вмісту

[books] Завдання героїв - Морган РайсСюжет:
Перед тим як Тор стане воїном, він має пройти навчання. Але цього може не відбутися, оскільки він опиняється у центрі королівських змов та контрзмов, які можуть зруйнувати його любов та життя, а разом з ним і усе королівство.

В мене іноді буває, що після завершення читання якоїсь важкої книги хочеться прочитати щось легше. Так і цього разу, після того, як завершив "Несподівану вакансію" почав шукати чогось легкого, щоб відпочити. Найчастіше для такого вибираю фентезі.

На цю книгу натрапив ще під час зимових вимикань електроенергії - вона була безкоштовно в Гугл Плеї, але російською мовою. І хоча я тоді додав її до своєї бібліотеки, але читати не поспішав. Зараз, згадавши про цю книгу, я поліг в гугл плей, але перед читанням вирішив поглянути що є ще в цієї авторки. І знайшов книгу українською. Краще б не знаходив :D

Сюжет книги банальний, як для фентезі, але дещо в ньому є цікавого. Але є але... Я не знаю з якої мови перекладали і хто це робив, але редактора, коректора та перекладача за таку роботу варто було б повісити за ноги, адже схоже свою роботу вони робили саме цією частиною тіла. Хоча я не відкидаю того, що вони робили майже дослівний переклад книги не докладаючи ніяких зусиль по стилістичній правці книги. Найперше це все стосується діалогів, які важко сприймати діалогами - виглядає як думки героя. А враховуючи періодичні голоси в голові іноді важко зрозуміти то він з кимось розмовляє, чи хтось щось нашіптує йому в голові. 

Якщо звернути увагу на сам сюжет, відкинувши недоліки стилістики та оформлення, то це просте звичайне фентезі, яке особливо нічим не вирізняється, але якийсь певний шарм має. Але чи читати продовження - я не вирішив. Скоріше ні, ніж так. І це мене засмутило. Адже доля головного героя все таки викликає якесь співпереживання. Та й Всесвіт цей має доволі цікаву географію, яку в першій книзі не розкрито повністю. Ось таке от розчарування. 

Якщо когось зацікавить дана книга після такого відгуку, то її можна взяти на Google Play Чи iTunes . До речі ці книги доступні безкоштовно також і англійською мовою в обох магазинах )

Читати не раджу, хіба що любителям фентезі. Або звернути увагу на англомовну версію - там має бути доволі нескладна мова, яка підійде тим, хто вивчає англійську.

Десь так )

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Як я платив комунальні через Інтернет, або: Коли в Україні будуть нормальні онлайн-сервіси????

В минулому місяці вирішив я, що платити через пошти і банки - банально .. та й часу особливо в мене немає на це, а дружині ліняво тягнути дитину з собою на пошту. Хоч і недалеко вона від нас, але погода до цього не сподвигала. Тут почув я краєм вуха про чарівні термінали від Приватбанку де можна сплатити без черг і комісій. Зрадів я цьому, та радість моя була передчасною - цих терміналів в Черкасах як кіт наплакав, та й шукати їх потрібно. А трішки пізніше ще й виявилося, що платити без комісії там можна лише готівкою та й не за всі послуги... Враховуючи, що картка Приватбанку в мене є, то такий розклад мене дуже засмутив... І довелося б мені платити за комунальні послуги як всім, але згадав я про таку послугу від Приватбанку, як Приват24. Ось тут і почалося найцікавіше...
Так як ради експериментів, я вже робив декілька платежів до цього, то особливої складності в мене це не викликало. Навіть більше, якщо ви вперше користуєтеся даним сервісом для оплати комунальних послуг, то особлив…

Інтернет-банкінг: Платінум Клік

Давненько я не брала в руки шашек Маша  "Маша и меведь"
Давно не писав в блозі, а тут вирішив відродити його. Про що він буде далі я ще не знаю. Поки що напишу про те, що мене завжди цікавить в тій чи іншій мірі - про інтернет-банкінг. В Україні він не надто сильно розвинений, навіть банки першої десятки його надають в обмежених виглядах. Багатофункціональних моделей дуже мало. Трішки раніше (десь 1,5 роки тому) я писав про банкінг від Приватбанк - "Приват24", та від Альфа-банк - "My Alfa-Bank". Сьогодні розповів про "Платинум Клік" від Платинум банк. Також повернуся до порівняння всіх трьох банкінгів, оскільки за ці 1,5 роки відбулися зміни у функціоналі банкінгу та продуктах банків.

Інтернет-банкінг: Приват24 vs My Alfa-Bank

Доброго дня

Як і обіцяв проводжу порівняння 2-х і-банкінгів від 2-х провідних банків ). Але порівняно буде не лише сам банкінг, а й деякі інші дистанційні послуги: такі як поповнення рахунків/карток

Чому саме Банкінги від Приватбанку та Альфа-банку? Тому, що в мене відкриті рахунки саме в цих банках. Окрім того на даний момент Приват24 являється лідером в сфері банкінгу, а My Alfa-Bank тут являється молодим гравцем.

Значить почнемо )