Перейти до основного вмісту

[cinema] Кінґсмен: Таємна служба / Kingsman: The Secret Service (2014)

Жанр: екшн, пригодницький, комедія 
Країна: Велика Британія 

  

Кінокомпанія: Twentieth Century Fox Film Corporation, Marv Films, TSG Entertainment 
Режисер: Меттью Вон 
Актори: Терон Еджертон, Колін Ферт, Семюель Л. Джексон, Марк Стронґ, Софі Куксон, Майкл Кейн, Софія Бутелла, Саманта Янус, Джофф Белл, Марк Гемілл 

Сюжет:
Еґґсі - молодий хлопець, який пройшов службу в морській піхоті і має дуже високий рівень інтелекту. Він міг би домогтися багато чого, але вибрав інший шлях і став дрібним злочинцем. Одного разу він знайомиться з Гаррі Гартом, якому його батько колись врятував життя. Ця людина вирішила зробити все можливе, щоб зробити життя Еґґсі краще і відкрити для нього нові можливості. Гаррі розповів йому, що є агентом секретної незалежної організації, яка стоїть на захисті всього світу. Він запропонував хлопцеві пройти навчання і стати новим членом їхньої команди. Еґґсі прийняв пропозицію Гарта, але чи зможе він упоратися з усіма випробуваннями і виправдати його надії?

Тривалість: 02:08:44 
Коли я побачив трейлер на цей фільм то вирішив, що таки маю його переглянути. Нарешті з’явився час на це і ... і фільм переглянуто і залишив він по собі не дуже однозначні почуття. 

За трейлером я сподівався побачити фільм, який нагадував би "бондіану", або фільм такого жанру. Тут я помилився. Натомість я отримав молодіжну шпигунську комедію. Але її зроблено було в Британії, тому я не міг зрозуміти чи були у фільму все таки претензії на серйозність, чи це просто комедія. І якщо комедія, та ще й британська, то чому тут вистачає традиційного американського гумору, хоч і приправленого аристократичним снобізмом. Незрозуміло. 

Отже про сам фільм.... Початок в ньому традиційний для багатьох фільмів того жанру, над яким тут вирішили пожартувати: є загін спецназу, є завдання, є помилка і.. загибель одного члена загону, який рятує інших. Якби все серйозно і з претензією, а от далі починається недопопорозуміння: його дружина відмовляється від допомоги будь якої, син росте в незрозумілих умовах і стає "поганим хлопцем" (хоча останнє доволі вписується в концепцію таких фільмів) і під час чергових неприємностей згадує про друзів батька та звертається за допомогою... і тут Остапа понесло...

Колін Ферт в ролі джентльмена-шпигуна доволі переконливий. Навіть не допускаєш думки про те, що він міг би бути якимось інакшим і це є добре для фільму. Терон Еджертон, натомість, викликає трішки запитань. Ні, він тут виглядає як типовий підліток, але підліток часів фільму "Назад в майбутнє", а не сучасного тінейджера. Хоча це і додає шарму фільму, але саме йому з цим не дуже пощастило. 

До сюжету фільму претензій немає. Все доволі динамічне і сприймається доволі легко. Якщо навіть я, хто не дуже любить фільми такого жанру залишився задоволеним від його перегляду, то можу із спокійною душею радити його всім іншим. Але прошу дивитися без дітей таки. Адже, як я писав вище, жарти тут зовсім не британські. Можна ю згадувати багато чого з того, що там було пожартовано, але якщо врахувати, що комедійна частина фільму є пародією і сатирою на багато чого не лише в кіно, а й в житті, то це буде просто один суцільний спойлер. Єдине чого я не міг зрозуміти чим не догодила авторам норвежська принцеса над якою спочатку знущаються "дуже погані хлопці" не відпускаючи її додому, а потім вона обіцяє Генрі, що якщо він врятує світ, то вона "пустить його в анус".. і в апофеозі гола дупка на ліжку, коли він таки врятував світ і прийшов випускати її. Але то так, то вже таки кінець фільму. 

Отже все таки про фільм: якщо ви не боїтеся побачити вже колись бачені сцени, чи почути сексистські жарти і полюбляєте фільм, де дуже багато дій і подій  - фільм для вас. Якщо все це не любите, але хочете відпочити і відволіктися - я б радив таки звернути увагу на цей фільм. Хоча це і пародія місцями на відомі фільми, але тут є таки шарм. Хоча сцени насилля можуть і не всім смакувати.

Єдине, що мене турбує, щоб не почали масово штампувати таке кіно. Адже один час, коли фільми-пародії які виходили на інші фільми і були популярні, але тупістю сюжетів вони викликали дуже багато відрази до жанру взагалі. Тут поки що не так. І це приємно і стимулює переглянути цей фільм ще раз. Коли буде вільний час і бажання відпочити від всього.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Як я платив комунальні через Інтернет, або: Коли в Україні будуть нормальні онлайн-сервіси????

В минулому місяці вирішив я, що платити через пошти і банки - банально .. та й часу особливо в мене немає на це, а дружині ліняво тягнути дитину з собою на пошту. Хоч і недалеко вона від нас, але погода до цього не сподвигала. Тут почув я краєм вуха про чарівні термінали від Приватбанку де можна сплатити без черг і комісій. Зрадів я цьому, та радість моя була передчасною - цих терміналів в Черкасах як кіт наплакав, та й шукати їх потрібно. А трішки пізніше ще й виявилося, що платити без комісії там можна лише готівкою та й не за всі послуги... Враховуючи, що картка Приватбанку в мене є, то такий розклад мене дуже засмутив... І довелося б мені платити за комунальні послуги як всім, але згадав я про таку послугу від Приватбанку, як Приват24. Ось тут і почалося найцікавіше...
Так як ради експериментів, я вже робив декілька платежів до цього, то особливої складності в мене це не викликало. Навіть більше, якщо ви вперше користуєтеся даним сервісом для оплати комунальних послуг, то особлив…

Інтернет-банкінг: Платінум Клік

Давненько я не брала в руки шашек Маша  "Маша и меведь"
Давно не писав в блозі, а тут вирішив відродити його. Про що він буде далі я ще не знаю. Поки що напишу про те, що мене завжди цікавить в тій чи іншій мірі - про інтернет-банкінг. В Україні він не надто сильно розвинений, навіть банки першої десятки його надають в обмежених виглядах. Багатофункціональних моделей дуже мало. Трішки раніше (десь 1,5 роки тому) я писав про банкінг від Приватбанк - "Приват24", та від Альфа-банк - "My Alfa-Bank". Сьогодні розповів про "Платинум Клік" від Платинум банк. Також повернуся до порівняння всіх трьох банкінгів, оскільки за ці 1,5 роки відбулися зміни у функціоналі банкінгу та продуктах банків.

Інтернет-банкінг: Приват24 vs My Alfa-Bank

Доброго дня

Як і обіцяв проводжу порівняння 2-х і-банкінгів від 2-х провідних банків ). Але порівняно буде не лише сам банкінг, а й деякі інші дистанційні послуги: такі як поповнення рахунків/карток

Чому саме Банкінги від Приватбанку та Альфа-банку? Тому, що в мене відкриті рахунки саме в цих банках. Окрім того на даний момент Приват24 являється лідером в сфері банкінгу, а My Alfa-Bank тут являється молодим гравцем.

Значить почнемо )