Перейти до основного вмісту

"Nice 2 meet you" - відгук на заклад

Нарешті дійшли руки написати відгук про відвідування нещодавно відкритого закладу "Nice 2 meet you", який розташований на перехресті Смілянської та Хрещатика. Заклад має чудові вітринні вікна, що створює атмосферу відкритості. В середині багато живих квітів і умісний новорічний декор. Приємне освітлення, не напряжна і тиха музика. Напіввідкрита кухня дає можливість поспостерігати за кухарями. Велика і сучасна барна стійка з місцями для відвідувачів. Замовляли ми заздалегідь, тож спочатку поспілкувався з адміністратором Олександром. В цілому адміністратор справив приємне враження, вів по меню, знав страви добре. Правда постійно рекомендував страви подорожче). І от дійшла справа власне до страв.

Салат який в цьому закладі гордо називають "Цезар"... Величезні грінки, листя салату.... А особливо вразило яйце пашот... Ну по-перше яйце заморожене було, і не встигло нормально розтанути і було зі шматками криги. По-друге воно геть близько не розтікалось, адже було переварене. В цілому страва не мала якогось вираженого смаку.

Салат з качкою і ягідним соусом був не поганим, м'ясо ніжним, а соус неймовірно цікаво доповнював смак. Страви з мексиканської і турецької кухні геть не вразили. Вони не мали смакових властивостей, про які варто писати. Гострий салат - не такий і гострий... Фактично гостра квасоля тільки. Стейк з індички - не великий і сухий. Запропоновані соуси були майже без смаку.

А особливо вразила риба. Стейк з лосося був настільки не смачний, що й словами не передати. І це не тільки моя думка.

Єдине, що додало балів закладу - десерти. Чизкейк вдався. Він відрізнявся оригінальною подачею і приємним смаком.

Обслуговування: дуже приємні офіціанти, ввічливі і ненав'язливі. Які б ми напряжні не були - у дівчат завжди посмішка.

Дуже дивний декор у вбиральнях... Фото рукомийника нижче.

Резюме:
Інтер'єр і екстер'єр - сучасний і відкритий для людей заклад. М'які диванчики і зручні столи.
Обслуговування - приємне, професійне і ненав'язливе.

Кухня - професійний посуд розбавлений посудом з IKEA, в загальних стравах нема ложки чи виделки для накладання. Загальне враження по смаку страв ледь-ледь дотягує до трійочки з 5.

Ціни: дорого. Необґрунтовано дорого.

Особиста суб'єктивна оцінка: заклад новий і в передноворічний час постійно мав повну посадку. Але навіть якщо закрити очі на цінову політику - смак кухні псує будь-які інші враження. А це ж головне в закладах харчування.

Проте на чізкейк я ще повернуся з родиною.

Олександр та Олена Смірнови

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Як я платив комунальні через Інтернет, або: Коли в Україні будуть нормальні онлайн-сервіси????

В минулому місяці вирішив я, що платити через пошти і банки - банально .. та й часу особливо в мене немає на це, а дружині ліняво тягнути дитину з собою на пошту. Хоч і недалеко вона від нас, але погода до цього не сподвигала. Тут почув я краєм вуха про чарівні термінали від Приватбанку де можна сплатити без черг і комісій. Зрадів я цьому, та радість моя була передчасною - цих терміналів в Черкасах як кіт наплакав, та й шукати їх потрібно. А трішки пізніше ще й виявилося, що платити без комісії там можна лише готівкою та й не за всі послуги... Враховуючи, що картка Приватбанку в мене є, то такий розклад мене дуже засмутив... І довелося б мені платити за комунальні послуги як всім, але згадав я про таку послугу від Приватбанку, як Приват24. Ось тут і почалося найцікавіше...
Так як ради експериментів, я вже робив декілька платежів до цього, то особливої складності в мене це не викликало. Навіть більше, якщо ви вперше користуєтеся даним сервісом для оплати комунальних послуг, то особлив…

Інтернет-банкінг: Платінум Клік

Давненько я не брала в руки шашек Маша  "Маша и меведь"
Давно не писав в блозі, а тут вирішив відродити його. Про що він буде далі я ще не знаю. Поки що напишу про те, що мене завжди цікавить в тій чи іншій мірі - про інтернет-банкінг. В Україні він не надто сильно розвинений, навіть банки першої десятки його надають в обмежених виглядах. Багатофункціональних моделей дуже мало. Трішки раніше (десь 1,5 роки тому) я писав про банкінг від Приватбанк - "Приват24", та від Альфа-банк - "My Alfa-Bank". Сьогодні розповів про "Платинум Клік" від Платинум банк. Також повернуся до порівняння всіх трьох банкінгів, оскільки за ці 1,5 роки відбулися зміни у функціоналі банкінгу та продуктах банків.

Інтернет-банкінг: Приват24 vs My Alfa-Bank

Доброго дня

Як і обіцяв проводжу порівняння 2-х і-банкінгів від 2-х провідних банків ). Але порівняно буде не лише сам банкінг, а й деякі інші дистанційні послуги: такі як поповнення рахунків/карток

Чому саме Банкінги від Приватбанку та Альфа-банку? Тому, що в мене відкриті рахунки саме в цих банках. Окрім того на даний момент Приват24 являється лідером в сфері банкінгу, а My Alfa-Bank тут являється молодим гравцем.

Значить почнемо )