Перейти до основного вмісту

"Метр" сучукрліту у Черкасах: враження

Не пам'ятаю, як правильно називається той ефект, коли очікування зашкалює, а рівень якості події стрімко летить униз каменюкою з високої гори. У книжковому світі Літакцент навіть премію таку видає авторам книжок, що не виправдали очікування. Так сталося, принаймні у мене, на творчій зустрічі із високотитулованою і страшенно відомою письменницею сучасності Оксаною Забужко.


Зал переповнений, люди в очікуванні, і, мені здалося, наче під кайфом. Щойно жінка зайшла в зал (після певного запізнення, бо "журналісти допитували") її зустріли оплесками. Люди навіть встали. Майже всі, окрім тієї маленької кількості осіб, які не дуже зрозуміли, що сталося.

Традиційно, почалася розмова з аудиторією. Чого приїхала авторка, яку книгу привезла, що лежить в основі твору. Дивними маніпуляціями зі словами пані Забужко завела присутніх у такі нетрі, що самостійно із них не вибратися. Хіба абстрагуватися й не слухати. Що я і зробила. Однак постійно слух різало якесь зневажливе ставлення, мовляв ви - Шевченків край - так мало знаєте про нього. А я ось монографію пишу. Ви - 2 години їзди від Києва, а книги до вас не доходять. І презентація книги вже не презентація, бо всі її побачили, крім вас. А книгарні у вас хоч є? Точно? Не переконали.

До кінця зустрічі не відбула. Не витримала. Зрозуміла, що цей творчий вечір не настільки творчий, наскільки самоствердний. Каюсь, не читала. А після цього й не читатиму. Є різні письменники, з різною аудиторією читачів і своєю планкою інтелектуального приготування твору. Буває, зустрінешся з автором, якого ніколи не читав, і так надихнешся, так зарядишся цією любов'ю до слова, що аж сяєш від радощів зсередини. А тут - лише закортіло у душ. Змити із себе залишки ілюзій і очікувань. Усе ж реклама й маркетинг творять дива.


Невідома Черкаська Галка 

PS від СК Особисто мене не було на цьому заході. Не мій формат. Та й відвідувати захід пані Забужко, після того, як вона обізвала дописи багатьох шанованих людей у фейсбуці "шлюбним танком бабуїнів" бажання не було. Але було цікаво дізнатися враження тих, хто там був. Зарані зазначу, що думка суб'єктивна, але має право на життя. Єдине про що шкодую - що немає тут тієї частини, коли пан Булатецький вирішив висловитися. То мало було б бути цікаво та весело.

Сподіваюся, що дописи від цієї невідомої "Галки" будуть тут з'являтися періодично. Висвітлюючи різноманітні заходи в Че ;)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Як я платив комунальні через Інтернет, або: Коли в Україні будуть нормальні онлайн-сервіси????

В минулому місяці вирішив я, що платити через пошти і банки - банально .. та й часу особливо в мене немає на це, а дружині ліняво тягнути дитину з собою на пошту. Хоч і недалеко вона від нас, але погода до цього не сподвигала. Тут почув я краєм вуха про чарівні термінали від Приватбанку де можна сплатити без черг і комісій. Зрадів я цьому, та радість моя була передчасною - цих терміналів в Черкасах як кіт наплакав, та й шукати їх потрібно. А трішки пізніше ще й виявилося, що платити без комісії там можна лише готівкою та й не за всі послуги... Враховуючи, що картка Приватбанку в мене є, то такий розклад мене дуже засмутив... І довелося б мені платити за комунальні послуги як всім, але згадав я про таку послугу від Приватбанку, як Приват24. Ось тут і почалося найцікавіше...
Так як ради експериментів, я вже робив декілька платежів до цього, то особливої складності в мене це не викликало. Навіть більше, якщо ви вперше користуєтеся даним сервісом для оплати комунальних послуг, то особлив…

Інтернет-банкінг: Платінум Клік

Давненько я не брала в руки шашек Маша  "Маша и меведь"
Давно не писав в блозі, а тут вирішив відродити його. Про що він буде далі я ще не знаю. Поки що напишу про те, що мене завжди цікавить в тій чи іншій мірі - про інтернет-банкінг. В Україні він не надто сильно розвинений, навіть банки першої десятки його надають в обмежених виглядах. Багатофункціональних моделей дуже мало. Трішки раніше (десь 1,5 роки тому) я писав про банкінг від Приватбанк - "Приват24", та від Альфа-банк - "My Alfa-Bank". Сьогодні розповів про "Платинум Клік" від Платинум банк. Також повернуся до порівняння всіх трьох банкінгів, оскільки за ці 1,5 роки відбулися зміни у функціоналі банкінгу та продуктах банків.

Інтернет-банкінг: Приват24 vs My Alfa-Bank

Доброго дня

Як і обіцяв проводжу порівняння 2-х і-банкінгів від 2-х провідних банків ). Але порівняно буде не лише сам банкінг, а й деякі інші дистанційні послуги: такі як поповнення рахунків/карток

Чому саме Банкінги від Приватбанку та Альфа-банку? Тому, що в мене відкриті рахунки саме в цих банках. Окрім того на даний момент Приват24 являється лідером в сфері банкінгу, а My Alfa-Bank тут являється молодим гравцем.

Значить почнемо )