Перейти до основного вмісту

Про книгофест

Шо Галка вам розкаже про Черкаський книжковий фестиваль. Ну, добре, що хоч шось шевелиться, рухається і намагається в нашому місті. Канєшно, трохи гамірно, музичка не в тєму, книжкові розкладки, схожі на прилавки для кросвордів, штовханина… Тіпічний ринок. Проте.

Гості приїхали поважні, ані на грамульку (прастігоспаді) не зазнані, майстер-класи цікаві, лекції теж. Даже якесь видання там влаштувало книжковий марафон, тому тих поважних гостєй тягали туди-сюди, але шо поробиш – піар, а піар – то важно. Та і нічьо, пробігтися між розкиданими локаціями фесту до камєри і назад – не так уже і далеко й важко. 

Бачила я там і громадських діячів, і активістів, і викладачів, і студенти втіхаря шепталися, що замість пар оце на три дні щастя їм привалило, і журналістів набігло багато, і бомонд місцевий раз через раз заглядав. Вопшем, порожньо не було. Народ книги скуповував, як дурний, потім мірялися в кого більший, ой, більше.

Десь колись організатори казали, що Черкаси – біла пляма на мапі культурних подій України. Ну шо ж, хароша така плямка привернула увагу багатьох, що плюсує в карму тим самим організаторам. Зробимо знижку на те, що такий захід відбувається у Че вперше, задіяли хвінанси місцевих діячів і САМОГО мера, бо там патронат і всі діла… Харашо зробили, що зробили такий фест – людям буде, де себе діть, особливо тим, кому себе діть нікуди. Мене даже, Галку обізнану, знайомі поради питали, на кого йти, шо там куплять… На всіх ідіть, всіх слухайте, але гроші траттє з умом: бо книг багато, а грошиків у наш час - катма.

Невідома Черкаська Галка 


PS від СК Відшльопати б "Галку" за такий відгук, але то вже буде не блог, а щось інше :). Зайшов і я вчора на перший день фестивалю. І справді людей було багацько і то є добре. Адже це означає, що люди таки хочуть такий захід в місті. І таких людей багато, а не лише такі любителі почитати, як я. Книг багацько, але собі, на жаль, не вибрав я нічого, адже  того, що хотів - не було, а того, що не хотів стільки, що очі розбігалися. Хоча попереду ще два дні, може і виправлю ситуацію. З приводу цін - читав на ФБ, що дорожче ніж в інет-магазинах. Тут не все однозначно - ті видавництва, що я дивився були за цінами магазинів видавництв. Ну і економія на доставці виходить. Хоча траплялися і дорожче, але то стосувалося лише кількох представництв. Ну і КСД привезло книги по ціні сайту, але члени клубу насправді знають, за якими цінами можуть купити (це не був рекламний пост для КСД). А так то прийдіть, подивіться самі побачите. От заходи оцінити не можу, адже планую на них лише завтра. До речі більш розгорнутий відгук зможете прочитати на сайті Місто на Че вже незабаром. А я побажаю організаторам, щоб бажання провести фест наступного року нікуди не зникло. Ну і виправити невеликі недоліки першого фесту, які для кожного "мій перший фестиваль" дуже схожі, але зовсім не псують відчуття від заходу, адже вони зовсім не критичні )

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Як я платив комунальні через Інтернет, або: Коли в Україні будуть нормальні онлайн-сервіси????

В минулому місяці вирішив я, що платити через пошти і банки - банально .. та й часу особливо в мене немає на це, а дружині ліняво тягнути дитину з собою на пошту. Хоч і недалеко вона від нас, але погода до цього не сподвигала. Тут почув я краєм вуха про чарівні термінали від Приватбанку де можна сплатити без черг і комісій. Зрадів я цьому, та радість моя була передчасною - цих терміналів в Черкасах як кіт наплакав, та й шукати їх потрібно. А трішки пізніше ще й виявилося, що платити без комісії там можна лише готівкою та й не за всі послуги... Враховуючи, що картка Приватбанку в мене є, то такий розклад мене дуже засмутив... І довелося б мені платити за комунальні послуги як всім, але згадав я про таку послугу від Приватбанку, як Приват24. Ось тут і почалося найцікавіше...
Так як ради експериментів, я вже робив декілька платежів до цього, то особливої складності в мене це не викликало. Навіть більше, якщо ви вперше користуєтеся даним сервісом для оплати комунальних послуг, то особлив…

Інтернет-банкінг: Платінум Клік

Давненько я не брала в руки шашек Маша  "Маша и меведь"
Давно не писав в блозі, а тут вирішив відродити його. Про що він буде далі я ще не знаю. Поки що напишу про те, що мене завжди цікавить в тій чи іншій мірі - про інтернет-банкінг. В Україні він не надто сильно розвинений, навіть банки першої десятки його надають в обмежених виглядах. Багатофункціональних моделей дуже мало. Трішки раніше (десь 1,5 роки тому) я писав про банкінг від Приватбанк - "Приват24", та від Альфа-банк - "My Alfa-Bank". Сьогодні розповів про "Платинум Клік" від Платинум банк. Також повернуся до порівняння всіх трьох банкінгів, оскільки за ці 1,5 роки відбулися зміни у функціоналі банкінгу та продуктах банків.

Інтернет-банкінг: Приват24 vs My Alfa-Bank

Доброго дня

Як і обіцяв проводжу порівняння 2-х і-банкінгів від 2-х провідних банків ). Але порівняно буде не лише сам банкінг, а й деякі інші дистанційні послуги: такі як поповнення рахунків/карток

Чому саме Банкінги від Приватбанку та Альфа-банку? Тому, що в мене відкриті рахунки саме в цих банках. Окрім того на даний момент Приват24 являється лідером в сфері банкінгу, а My Alfa-Bank тут являється молодим гравцем.

Значить почнемо )