Перейти до основного вмісту

На смітник, або як зіпсувати собі вечір


П'ятниця - завжди маленьке свято, а коли п'ятниця - ще й День знань, то не святкувати такий визначний день просто гріх. Саме таким же грішним ділом ми з Рибалка Олександр вирішили затишно вдома поїсти суші від новоспеченого у нашому місті кафетерію Festival Sushi. Не вийшло. Ні затишку, ні смачності, ні, тим паче, свята.

Принцип роботи цього кафетерію - суші за помірними цінами. Замовляти потрібно за телефоном, довго чекати і приходити за своїм замовленням самостійно. Ми зробили своє замовлення о 16-57 вечора. Два сети: "Філадельфія" та "Акційний". Час видачі - 21-00. Ціна 314 гривень. Це - з урахуванням набору із соусом.

У зливу й на велосипеді на чітко зазначений оператором прийому замовлень час попрямував Олександр по наші суші. Приходить, а його немає. Хамство працівників вразило.

Спочатку працівниця закладу без бейджика, не звертаючи уваги на відвідувачів, спиною до прилавку перевіряла чеки замовлень. 

Коли врешті пані завершила цю справу, виявилося, що нашого замовлення немає. Відповідь: "Значить ви не замовляли, або зробили замовлення не у цьому місті".

Після довгих пошуків відсутнього чеку та десь записаного номеру телефону, довелося визнати - замовлення таки вони провтикали, якщо не сказати словом гіршим. "Ну нарешті хоч щось вгадали" - комент нарізувальнмка суші, коли врешті знайшли останні цифри номеру телефону замовника...

Потім, метушливо з інших замовлень нам таки зібрали два сети. Як виявилося згодом удома, не з усіх тих позицій, що вказані у меню. Найгірше чекало потім.

50 присмаків плісняви, пластмаси і невизначених смаків, відсутність риби у більшості позиціях, розплюшені в упаковці роли та ліліпутські розміри соєвого соусу за додаткові гроші. Насолодилися так, що попрямувало наше багастраждальне замовлення у смітник.

І, знаєте, як казала Ольга Фреймут "рекомендувати цей заклад ми не можемо". І шкода тут не грошей, настрою чи мокрого одягу, а шкода місто і його жителів. Адже на один заклад з хамами і неякісною їжею стало більше.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Як я платив комунальні через Інтернет, або: Коли в Україні будуть нормальні онлайн-сервіси????

В минулому місяці вирішив я, що платити через пошти і банки - банально .. та й часу особливо в мене немає на це, а дружині ліняво тягнути дитину з собою на пошту. Хоч і недалеко вона від нас, але погода до цього не сподвигала. Тут почув я краєм вуха про чарівні термінали від Приватбанку де можна сплатити без черг і комісій. Зрадів я цьому, та радість моя була передчасною - цих терміналів в Черкасах як кіт наплакав, та й шукати їх потрібно. А трішки пізніше ще й виявилося, що платити без комісії там можна лише готівкою та й не за всі послуги... Враховуючи, що картка Приватбанку в мене є, то такий розклад мене дуже засмутив... І довелося б мені платити за комунальні послуги як всім, але згадав я про таку послугу від Приватбанку, як Приват24. Ось тут і почалося найцікавіше...
Так як ради експериментів, я вже робив декілька платежів до цього, то особливої складності в мене це не викликало. Навіть більше, якщо ви вперше користуєтеся даним сервісом для оплати комунальних послуг, то особлив…

Інтернет-банкінг: Платінум Клік

Давненько я не брала в руки шашек Маша  "Маша и меведь"
Давно не писав в блозі, а тут вирішив відродити його. Про що він буде далі я ще не знаю. Поки що напишу про те, що мене завжди цікавить в тій чи іншій мірі - про інтернет-банкінг. В Україні він не надто сильно розвинений, навіть банки першої десятки його надають в обмежених виглядах. Багатофункціональних моделей дуже мало. Трішки раніше (десь 1,5 роки тому) я писав про банкінг від Приватбанк - "Приват24", та від Альфа-банк - "My Alfa-Bank". Сьогодні розповів про "Платинум Клік" від Платинум банк. Також повернуся до порівняння всіх трьох банкінгів, оскільки за ці 1,5 роки відбулися зміни у функціоналі банкінгу та продуктах банків.

Інтернет-банкінг: Приват24 vs My Alfa-Bank

Доброго дня

Як і обіцяв проводжу порівняння 2-х і-банкінгів від 2-х провідних банків ). Але порівняно буде не лише сам банкінг, а й деякі інші дистанційні послуги: такі як поповнення рахунків/карток

Чому саме Банкінги від Приватбанку та Альфа-банку? Тому, що в мене відкриті рахунки саме в цих банках. Окрім того на даний момент Приват24 являється лідером в сфері банкінгу, а My Alfa-Bank тут являється молодим гравцем.

Значить почнемо )