Перейти до основного вмісту

У Черкасах значно підвищився рівень тестостерону


Черкаський Театр Шевченка, попри останні витівки зими, вирішив нагадати світу, що весна – це пора, коли гормони нестримно вирують, а люди, підвладні первісним інстинктам, прагнуть кохання. Відтак, минулої неділі, 4 березня, театральну спільноту міста феєрично збадьорила чергова прем’єра з інтригуючою назвою «Тестостерон, або Гормон кохання».


Заслужений діяч мистецтв, режисер Тернопільського обласного драматичного театру імені Тараса Шевченка В’ячеслав Жила поставив у Черкасах відверту комедію за мотивами п’єси польського драматурга Анджея Сарамоновича в перекладі відомого українського письменника Олександра Ірванця, яка навряд чи когось залишить байдужим. Наприкінці минулого року прем’єра «Гормон кохання, або Тестостерон» в Тернопільському театрі викликала шквал емоцій та обговорень, неоднозначних коментарів та відгуків, але від першого показу популярність постановки набирає обертів та продовжує збирати аншлаги.
Цей твір — про кохання, зазначає автор перекладу Олександр Ірванець. Це прекрасне почуття, яке пориває чоловіків на здійснення подвигів задля жіноцтва, має конкретне фізіологічно-гормональне підґрунтя, про що й розповідається у п'єсі. 
Сім неперевершених акторів-чоловіків, сім дійових осіб оголюють свої душі, дозволяючи глядачам проникнути у найпотаємніші куточки чоловічої психології, почути сакральні зізнання та відверті бажання. А поштовхом до такої чоловічої сповіді стають ВОНИ ті, хто об’єднує чоловічу спільноту, заради кого чоловіки втрачають голову, йдуть на божевільні вчинки, зраджують своїм переконанням, а потім звинувачують у всіх смертних гріхах… Жінки… самобутні, незбагненні, недосяжні, фурії, цариці, милі монстри, тендітні квіти, хижі левиці, грайливі кішечки…
І навіть, коли у день весілля, наречена зізнається, що «її серце належить іншому», чоловіки гуртуються і свято не скасовується…
Своєрідний чоловічий гумор, тонка іронія, майстерно вплетений, майже детективний, сюжет, безкоштовні настанови, як досягти успіху в шоу-бізнесі, наукові цитати зі справжніх енциклопедій,складові успішного театрального матеріалу.
Чудове режисерське рішення В’ячеслава Жили, яскраві образи героїв, бездоганні костюми, що вражають елегантністю і вишуканістю, вдалі декорації Надії Нікіфорової, які не затьмарюють блискучу гру акторів, соковитий переклад Олександра Ірванця та музичне оформлення гурту «Друга ріка» вирізняють «Тестостерон, або гормон кохання» з-поміж інших театральних постановок.
Для тих, хто не боїться труднощів перекладу, можу порадити переглянути польський фільм 2007 року «Тестостерон», аби ще раз пересвідчитися в унікальності театральної постановки та майстерності наших акторів.
Все ж, мушу попередити, що одного перегляду вистави буде замало, аби достеменно відчути глибину монологів та зрозуміти філософію мізансцен. Тож, одразу плануйте кілька відвідин цієї вистави
Дехто з глядачів у соцмережах порівнював «Тестостерон» з аншлаговими (на превеликий жаль - авт.) виставами Київського театру-студії імпровізацій «Чорний квадрат», певно тому, що забракло ще одного перегляду, аби навіть на думку не спадало подібне порівняння. Хочу наголосити, що «Тестостерон» – це інтелектуальна вистава, з вишуканим гумором та віковим обмеженням, щоб повнолітня публіка, яка має певний досвід стосунків, подивилися на своє ставлення один до одного з іншого ракурсу та замислилася над цінністю взаємин ще більше.
А загалом, завдяки деректорові-художньому керівникові Черкаському Театру Шевченка Петру Ластівці, черкащани продовжують відкривати для себе нові театральні горизонти, адже Петро Петрович не цурається запрошувати для роботи талановитих відомих режисерів, чиї постановки користуються неабияким успіхом у черкаських шанувальників театрального мистецтва. Чого варті лише нещодавні гучні прем’єри «Продавець дощу» режисер-постановник Микола Яремків та «Не турбувати, або Шаленство в готельному люксі» режисер-постановник Сергій Павлюк. А вже незабаром на черкаських театралів чекають нові приємні мистецькі несподіванки.
Наразі, хто ще не відчув дію гормону кохання – мерщій за квитками!
Заслужений артист України Сергій Бобров (Фістах), актори Михайло Кондратський (Ставрос), Павло Гончаров (Корнель), Олег Телятник (Януш), Максим Рижевол (Титус), Олександр Кузьменко (Третин) та Петро Голубченко або Олексій Клименко (Робаль) вже готові до весільної церемонії .

Ольга Квятковська

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Як я платив комунальні через Інтернет, або: Коли в Україні будуть нормальні онлайн-сервіси????

В минулому місяці вирішив я, що платити через пошти і банки - банально .. та й часу особливо в мене немає на це, а дружині ліняво тягнути дитину з собою на пошту. Хоч і недалеко вона від нас, але погода до цього не сподвигала. Тут почув я краєм вуха про чарівні термінали від Приватбанку де можна сплатити без черг і комісій. Зрадів я цьому, та радість моя була передчасною - цих терміналів в Черкасах як кіт наплакав, та й шукати їх потрібно. А трішки пізніше ще й виявилося, що платити без комісії там можна лише готівкою та й не за всі послуги... Враховуючи, що картка Приватбанку в мене є, то такий розклад мене дуже засмутив... І довелося б мені платити за комунальні послуги як всім, але згадав я про таку послугу від Приватбанку, як Приват24. Ось тут і почалося найцікавіше...
Так як ради експериментів, я вже робив декілька платежів до цього, то особливої складності в мене це не викликало. Навіть більше, якщо ви вперше користуєтеся даним сервісом для оплати комунальних послуг, то особлив…

Інтернет-банкінг: Платінум Клік

Давненько я не брала в руки шашек Маша  "Маша и меведь"
Давно не писав в блозі, а тут вирішив відродити його. Про що він буде далі я ще не знаю. Поки що напишу про те, що мене завжди цікавить в тій чи іншій мірі - про інтернет-банкінг. В Україні він не надто сильно розвинений, навіть банки першої десятки його надають в обмежених виглядах. Багатофункціональних моделей дуже мало. Трішки раніше (десь 1,5 роки тому) я писав про банкінг від Приватбанк - "Приват24", та від Альфа-банк - "My Alfa-Bank". Сьогодні розповів про "Платинум Клік" від Платинум банк. Також повернуся до порівняння всіх трьох банкінгів, оскільки за ці 1,5 роки відбулися зміни у функціоналі банкінгу та продуктах банків.

Інтернет-банкінг: Приват24 vs My Alfa-Bank

Доброго дня

Як і обіцяв проводжу порівняння 2-х і-банкінгів від 2-х провідних банків ). Але порівняно буде не лише сам банкінг, а й деякі інші дистанційні послуги: такі як поповнення рахунків/карток

Чому саме Банкінги від Приватбанку та Альфа-банку? Тому, що в мене відкриті рахунки саме в цих банках. Окрім того на даний момент Приват24 являється лідером в сфері банкінгу, а My Alfa-Bank тут являється молодим гравцем.

Значить почнемо )